«Дирекція парків» — це сучасне комунальне підприємство, основним видом діяльності якого є організація та проведення робіт із благоустрою та утримання парків і скверів, створення комфортних і безпечних умов для активного відпочинку та розваг мешканців міста, задоволення культурних запитів різноманітних груп населення та створення умов для відновлення фізичних і духовних сил, спілкування людей у сфері дозвілля, збереження «зелених легень міста» для майбутніх поколінь громади міста.

Із 1серпня 2007 року комунальне підприємство розпочало свою активну діяльність на чолі з його директором Олександром Радуцьким. На момент створення «Дирекції парків» середньооблікова чисельність штату працівників складала 45 осіб. Нині тут працює близько 112 робітників. На сьогодні під опікою комунального підприємства знаходиться 16 об’єктів загальною площею 150 гектарів, 12-м з яких надано статус заповідного фонду, що убезпечує місця відпочинку від їх забудови під бензозаправки й автостоянки.

Із жовтня 2014 року підприємство очолив депутат міської ради Микола Бондаренко. Серед його планів – залучати більше інвесторів, покращити освітлення в парках, збільшити кількість заходів у них та встановити в Ювілейному парку бінокуляр.

Із моменту створення комунального підприємства парки та сквери міста відновлено на 70%. Крім того, для порівняння, на початку своєї діяльності «Дирекція парків» заробляла 300 тис. грн. у рік, вже за кілька років — близько 1,5 млн. грн. Нині підприємство співпрацює із Центром зайнятості, залучає до роботи молодь. Також «Дирекція парків» розвиває дозвілля містян і започатковує організацію та проведення різноманітних фестивалів, серед яких: Big Love Fest до Дня закоханих, Масляна, фестиваль здоров’я до 45-річчя Ювілейного парку, «Весільний кураж», фестиваль «Сила борщу» до Дня Незалежності, «Дитяче Євробачення», фестиваль боді-арту «Іван та Марічка», «Древляндія», «Живий камінь», «КриЖталь», «Смак пива» та «Черкаська Гуморина». У 2010 році «Дирекція парків» була визнана найкращим підприємством року. У 2011 році — переможець конкурсу «Оточи себе красою» (ІІІ місце).

Сьогодні черкащани залюбки проводять вільний час, вихідні у парках і скверах міста. Свого часу комунальне підприємство ставило за мету безпечний та комфортний відпочинок черкасців. Завдання виконане успішно, проте «Дирекція парків» не зупиняється на досягнутому. Комунальне підприємство цьогоріч відмовляється від використання біотуалетів. У кожному парку буде встановлено стаціонарний туалет, проекти розроблення яких уже розпочато.

У планах також — реалізація неординарних ідей та проектів. Зокрема,  заплановано купівлю та встановлення у парку 50-річчя довгоочікуваного атракціону «Колесо огляду». Мета колективу «Дирекції парків» — створити місця для відпочинку європейського рівня.

3 коментарів до “Про нас

  1. Доброго дня! Підкажіть будь ласка де можна проглянути ідеї до проектів і самі проекти? Дякую з відповідь

    • Доброго дня!А можете уточнити: які саме проекти Вас цікавлять? Щодо пропаганди здорового способу життя чи , наприклад, кінопокази у Долині троянд?

      • Зацікавив проект майбутнього парку для “особливих” людей, а також хотілося б подивитися. які ще проекти в місті плануєте реалізовувати на цій сторінці вище пишете про те, що “у планах також — реалізація неординарних ідей та проектів”? Хочеться ознайомитися) Дякую

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>